Ознака: анастасија ражнатовиќ

Сцена

Ќерката на Цеца облече минијатурно бикини, а во Монте Карло сите гледаа во неа

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ во моментов е на летен одмор во Монте Карло, а фановите на социјалните мрежи секојдневно плакнат очи од нејзините провокативни фотографии. Младата пејачка која е […]

Сцена

Медиумите тврдат дека ова момче е љубовта на Анастасија Ражнатовиќ

Спотот на Анастасија Ражнатовиќ за песната „Совршен пар“ е еден од најгледаните на Јутуб, а младата пејачка може да се пофали дека нејзината песна е една од најслушаните во регионот. […]

Сцена

Анастасија Ражњатовиќ во ова издание ја разбуди фантазијата на мажите и испрати важна порака

Анастасија Ражњатовиќ мами воздиѓки каде и да се појави, а нејзините фотографии на социјалните мрежи секогаш собираат бројни лајкови.Ќерката на Цеца овие денови ја разбуди фантазијата на мажите со жешки […]

Сцена

Цеца со емотивна порака по повод песната на Анастасија која за 46 часа има повеќе од 2 милиони прегледи

Ќерката на Цеца откако ја промовираше нејзината прва песна наиде на многу позитивни критики, а таа за само два дена успеа да собере повеќе од два милиони прегледи на Јутјуб. […]

Сцена

Ќерката на Цеца го одврза костимот за капење и се фотографираше

Анастасија Ражнатовиќ овие денови заедно со својата другарка ужива во Солун од каде објавува провокативни фотографии. Ќерката на познатата пејачка Цеца на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира […]

Сцена

Цеца го прослави роденденот без градник и гаќички

Балканската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ вчера го прослави својот 45 роденден во друштво на најблиските пријатели. На забавата присуствуваа нејзиниот син Вељко со свршеницата Богдана, додека ќерката на пејачката Анастасија блесна […]

Сцена

Ќерката на Цеца ја сними својата прва песна, а за истата стои македонскиот хитмејкер

Анастасија Ражнатовиќ, тргнува по стапките на својата мајка. Ќерката на Цеца ја сними својата прва песна, а за истата има е видео запис. Првата песна Анастасија ја снимила на 16 […]

Сцена

Ќерката на Цеца се пожали на Инстаграм

Ќерката на популарната фолк пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, неодамна толку ослабе и ја направи својата фигура неверојатна, на што многу девојки и завидуваат. Како што самата раскажува, губењето килограми […]

Сцена

Анастасија во црн костим за капење ги излуди фановите

Ќерката на Цеца ја отвори летната сезона објавувајќи фотографија по костим за капење. Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија во црн костим за капење истакнувајќи ја својата витка […]

Сцена

Исповед на Луна Џогани: Цеца наместо да го фрли фустанот ми го подари и јас го облеков на матура

Ќерката на Анабела Атијас, Луна Џогани неодамна призна дека со семејството Ражнатовиќ иако не е во добри односи за нив има само најдобро мислење. Блогерката расплакувајќи се раскажуваше за својата […]

Сцена

Цеца ги истакна градите, а Анастасија долгите нозе

Ќерката на Цеца вчера го прослави својот 20-ти роденден во еден луксузен ресторан во центарот на Белград. Пејачката заедно со нејзината ќерка очигледно потрошиле многу време за да се дотераат, […]