Ознака: анастасија ражнатовиќ

Сцена

Цеца се мажи?! Анастасија со интересна изјава за врската на нејзината мајка

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ се појави на отвoрање на едно модно ателје, а сите веднаш ја забележале нејзината нова фризура. Имено, таа откри дека се одлучила за промена поради снимањето на […]

Сцена

НЕ Е ВЕЌЕ ЦРНА Анастасија целосно го смени имиџот по четири години долга права коса, сега нема да ја препознаете

Одлично и стои новата промена Пејачката Анастасија Ражнатовиќ реши малку да го смени имиџот, па се одлучи за нова боја на коса. Анастасија не експериментираше многу кога станува збор за […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ ја менува професијата?!

Уште еден предизвик од Тик-Ток Анастасија Ражнатовиќ одлучи покрај пејачката кариера да започне и водителска кариера, во која е одлична. Пејачката објави на Instagram предизвик од TikTok поставен од странски […]

Сцена

АНАСТАСИЈА ЗА ПРВ ПАТ ГО ПРОКОМЕНТИРА ИЗБОРОТ НА ЦЕЦА: Никој не ги знае овие информации!

Таа е многу среќна затоа што нејзината мајка го најде „вистинскиот“. Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ не крие дека ја поддржува својата мајка Светлана во сите животни избори, особено во емотивните, […]

Сцена

Цеца откри: Со која вакцина се вакцинираше Анастасија Ражнатовиќ и зошто токму таа ја одбрале

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера во Белградскиот саем прими вакцина против корона вирусот. Славната пејачка за медиумите кои со нетрпение ја очекувааоткри дека ја примила кинеската вакцина, и откри […]

Сцена

За нив нема криза: Анастасија Ражнатовиќ и момчето купија стан во кој ќе започнат заеднички живот

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Ѓорѓе Куљиќ заедно се вселиле во стан кој заедно го купиле претходниот месец. Ќерката на Цеца дефинитивно ја напушти семејната вила и заедно со […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ сподели брутални кадри од нејзиниот задник

Младата пејачка веќе неколку дена ужива во Мексико со своите пријателки Популарната пејачка Анастасија Ражнатовиќ од Мексико ги полуде сите со безобразни пози и кадри од задникот. Анастасија е на […]

Сцена

ПО МАЛДИВИТЕ ОТИДЕ ВО РАЈОТ МЕЃУ ХОЛИВУДСКИТЕ ЅВЕЗДИ: А еве со кого ужива Анастасија сега!

Не се задржува долго во Србија. Иако само што се врати од Малдиви во средината на март, Анастасија Ражнатовиќ повторно ги спакува куферите и се упати кон Мексико! Овој пат […]