Ознака: анастасија ражнатовиќ

Сцена

Облече минијатурно бикини и сакаше да ги прикрие интимните делови

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ (21) овие денови е на егзотичен одмор каде ги полни батериите за првиот албум кој наскоро треба да излезе во јавноста. Младата пејачка на својот Инстаграм профил […]

Сцена

Вељко е далеку од дома, а неговата сестра прва му честиташе- ова е најсреќниот ден во животот на Цеца кој секогаш и носи радост

Вељко Ражнатовиќ денеска го прославува својот роденден, а прва која му честиташе беше неговата сестра Анастасија Ражнатовиќ. Имено денеска синот на Цеца полни 23 години, а по тој повод прва […]

Сцена

Снаата на Цеца не мирува иако е бремена- кога ќе видите каква машина вози

Пред неколку денови јавноста дозна за подновата во семејството на пејачката Цеца Ражнатовиќ. Имено нејзиниот син и снаа кој ќе се венчаат на 24 ноември го очекуваат своето прво дете. […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ во најкусото здолниште досега

Ќерката на Цеца, убавата Анастасија Ражнатовиќ која веќе тргна по стапките на својата мајка и стана пејачка, се фотографираше со најкусото здолниште до сега. На Инстаграм каде е секојдневно активна, […]

Сцена

Парче вредно 10.000 евра: Цеца со овој подарок ја остави Анастасија без зборови

Анастасија Ражнатовиќ организирала прослава по повод својот 21 роденден, а оваа година одлучила сама да ги покрие трошоците за гламурозната прослава. Откако успешно ја гради музичката кариера, Анастасија станала финансиски […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ го напушти семејниот дом – повеќе не живее со мама, братот и снаата

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, неодамна се преселила од семејниот дом каде живееше со мама, братот Вељко и снаата Богдана. Сега живее сама во луксузна зграда во […]

Сцена

Овој богат и згоден бизнисмен е новото момче на Анастасија Ражнатовиќ

Ќерката на Цеца Анастасија Ражнатовиќ иако сакаше да ја сокрие својата врска од јавноста и медиумите, нејзиниот избраник сам ги предизвика медиумите да биде мета на нив со новата фотографија […]

Сцена

Цеца беше на Ѓурѓовден кај сватовите – на слава се појави вака облечена

Анастасија Ражнатовиќ за 30 мај закажала голема забава по повод својот 21 роденден. Забавата ќе биде во еден белградски ресторан каде планирано е да има околу 120 гости, а ќерката […]

Сцена

Ќерката на Цеца објави нова песна и спот, Анастасија има хит

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражњатовиќ ја објави својата нова песна. Истата се вика „Ране“, а нејзин композитор е Дарко Димитров. Во спотот, наследничката на Цеца изгледа одлично, а песната сигурно […]

Сцена

Ќерката на Цеца објави фотографија од Дубаи во бикини

Ќерката на Цеца овие денови заедно со најдобрата нејзина другарка уживаат во топлото Дубаи, а Анастасија веднаш се пофали на Инстаграм како изгледа нејзиниот одмор. Анастасија на својот Инстаграм профил […]

Мода

Ќерката на Цеца во никогаш попровокативно издание

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ на Инстаграм објави фотографија која привлече големо внимание. Ќерката на Цеца на себе имаше сива маица по прерамки, а под неа немаше градник, па можат […]