Ознака: анастасија ражнатовиќ

Сцена

Цеца: Ова е единствената вистина за мојот љубовен живот!

Цеца Ражнатовиќ веќе долго време е една од најпожелните жени на естрадата, а нејзиниот љубовен живот секогаш е под лупа на медиумите. Пејачката признава дека некогаш не ѝ одговара големото […]

Сцена

Ќерката на Цеца изгледа како принцеза во венчаница!

Ќе се согласите  дека е прекрасна.Ќерката на популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, објавила фотографија од детството на која е  во венчаница. Под сликата на Инстаграм осамнаа коментари во кои […]

Сцена

Тајната на хитот на Цеца: пејачката открила зошто ОВАА песна не ја пее во живо и кому навистина му е посветена!

Цеца познатата песна „Neću dugo“ ја објавила пред 12 години во  албумот „Gore od ljubavi“Цеца Ражнатовиќ пред 12 години ја снимила песната „Neću dugo“, која набрзо сатанала лична карта за […]

Сцена

„ГОРИ“ Инстаграм: Анастасија позираше во црно бикини кое го забрзува пулсот!

Анастасија Ражнатовиќ може да се пофали со згодното тело и исклучително витката линија.Токму поради тоа, таа не се плаши своите атрибути да ги покаже и во костум за капење. Таа […]

Сцена

Видео: Анастасија со пари ги китеше трубачите, а кога запеа Цеца настана вистински УРНЕБЕС

Анастасија со пари ги китеше трубачите, а кога запеа Цеца…Атмосверата на роденденот на Анастасија се вжештила кога до микрофон дошле мајката на Анастасија, Цеца Ражнатовиќ и Вики Миљковиќ. Одлично расположената […]