Ознака: анастасија ражнатовиќ

Сцена

Го преболе Костадин: Ќерката на Цеца има ново момче!

Анастасија во последните две недели ужива во љубовта со  момчето  кое, според советите на својата мајка, нема да го представи  во јавноста.Анастасија Ражнатовиќ има ново момче! Ќеркта на Цеца брзо  […]

Сцена

Се повлече: Ова го направи Костадин по раскинувањето со Анастасија!

Раскинувањето на врската помеѓу Анастасија Ражнатовиќ и Костадин Терзиќ го привлече вниманието на јавноста, па синот на Звездан Терзиќ одлучи да се повлече.Имено, откако медиумите објавија за нивното раскинување, Костадин […]

Сцена

Верувале или не, еве кој го теши Костадин по раскинувањето!

Костадин Терзиќ и  Анастасија Ражнатовиќ  раскинаа по повеќегодишна врска и секој  продолжи по својот пат. Бидејќи младите обично раскинувањето го лечат со  добра забава, ништопоинакви не се ни Анастасија и  […]

Сцена

Цеца ги потврди чаршиските приказни! Открила КОГА и ЗОШТО се разделиле Анастасија и Костадин!

Изминатите недели во  медиумите  одекна вест  дека Анастасија Ражнатовиќ и  нејзиното момче  Костадин Терзиќ  ја завршиле долгогодишната врска , а за причините за раскинувањето  никој не сакал да зборува.Додека медиумите […]

Живот

Девојките не престанале да плачат: Анастасија го ПРЕКИНАЛА концертот на Цеца и ПОБАРАЛА од неа…

Мојата ќерка никогаш ништо  не бара, но  вечерва имаше посебна желба“, порачала Цеца на концертот во Будва.За време на настапот на Цеца  во  Будва, одеднаш на бината се појавила нејзината […]

Сцена

РАСТУРА, подобра и од Цеца: Еве како пее Анастасија Ражнатовиќ!

Ќерката на Цеца веќе неколку  години  не уверува дека  повлекла талент  за пеење на својата мајкаАнастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца многу пати  во  јавноста покажа дека има фантастични гласовни  способности. […]

Сцена

Го СРУШИ интернетот со фографијата: Анастасија во ултра мини бикини

Во едноставно  мини  бикини Анастасија направи  хаос во Будва.Ќерката на Цеца привлекува внимание каде и  да се појави, а кога ќе се прошета исончана  во бикини нема некој  кој  ќе […]

Сцена

ДАЛИ ГО ЗАБЕЛЕЖАВТЕ ОВА: Еве зошто Цеца го носи само името од ќерка си на градите!

Цеца Ражнатовиќ одржа концерт во еден клуб во Будва кој што беше преполн, а потоа откри зошто околу вратот носи синџирче на кое е името на нејзината ќерка Анастасија, а […]