Ознака: анастасија ражнатовиќ

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ плаче веќе со денови во вилата на Цеца: Денес не можеше да издржи па го сликаше проблемот

Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ со фановите сподели поради што е тажна и плаче овие денови. Таа имено на својот Инстаграм профил сподели „стори“ каде ќерката на Цеца откри дека не […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ предизвика „топлотен удар“: Легната на стомак во танга костим за капење кој длабоко го навлече

Анастасија Ражнатовиќ ужива на црногорскиот брег, од каде што објавува разголени фотографии секој ден кои ги воодушевуваат нејзините следбеници на социјалната мрежа Инстаграм. Ќерката на фолк ѕвездата Цеца сега сподели […]

Сцена

Секој ден во различни бикини: Вчера Анастасија Ражнатовиќ носеше танга, а денеска…

Анастасија Ражнатовиќ реши да го помине својот летен одмор на Црногорското приморје. Ќерката на Цеца уживала со друштвото на една од локалните плажи, а обожавателите ги израдува со нови фотографии […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ едвај чека прилика да се разголи: Погледнете во какво бикини позира!

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ плени со својот изглед каде и да се појави. Со оглед на тоа дека сака да објавува фотографии на социјалните мрежи, таа постојно е „бомардирана“ со коментари […]

Сцена

Поранешниот на Анастасија стана татко, а поранешната на Вељко која е негова сестра го возврати ударот- еве што им порачаа

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ Костадин Терзиќ денеска го изнесе својот наследник од болница заедно со сопругата. Имено неговата свршеница Валентина и наследникот Вук денеска излегоа од болница и заминаа […]

Сцена

Грижлива тетка: Анастасија се труди да го заспие малиот Жељко

Анастасија Ражнатовиќ е грижлива и прекрасна тетка, ќе заклучите по видеото кое го објави на Инстаграм, на кое е снимена како се труди да го заспие малиот Жељко, нејзиниот внук. […]

Сцена

Душа од мојата душа, те сакам како јас да сум те родила: Анастасија Ражнатовиќ со емотивни зборови кон внукот Жељко

По Вељко и Цеца, се огласи и гордата тетка Анастасија Анастасија Ражнатовиќ, со емотивна порака се обрати кон внукот Жељко на денот на неговото крштевање. Таа на својот профил на […]