Ознака: Бред Пит

Сцена

Таа е најпосакувана од мажите ширум светот, а поранешниот сопруг не сака да чуе за неа

Холивудската ѕвезда Бред Пит воопшто не размислува за смирување со Анџелина Џоли. Нема никакви шанси, велат американските таблоиди, кои се повикуваат на лица блиски до Бред Пит. Тој размислува за […]

Сцена

Бред Пит жестоко одговори на обвинувањата на Анџелина Џоли

Откако Анџелина Џоли преку медиумите го нападна поранешниот партнер Бред Пит дека не платил никаква „значајна“ алиментација во изминатата година ипол, актерот се огласи и одговори на обвинувањата преку својот […]

Сцена

Бред Пит предизвика сообраќајка

Американскиот актер Бред Пит учестуваше во верижен суди кој се случил во понеделникот во Лос Анџелес.Актерот бил виновен за сообраќајката, но поголема штета на трите автомобили немало. Педесет и четири […]

Сцена

Бред Пит ја признал најголемата љубовна грешка

Откако започна снимањето на филмот “Mr. & Mrs. Smith”, медиумите започнаа да шпекулираат за односот на официјално најубавиот актер и најубавата актерка на светот.Американските медиуми пишуваа дека Бред Пит и […]

Сцена

Близнаци дале 20.000 евра на операции за да личат на Бред Пит

Близнаците Мет и Мајк Шлеп сакале да изгледаат како славниот актер Бред Пит и на тоа потрошиле 20.000 евра.Низа естетски операции ги претвориле во холивудскиот актер, но затоа сега имаат […]