Ознака: Бред Пит

Сцена

Бред Пит ја признал најголемата љубовна грешка

Откако започна снимањето на филмот “Mr. & Mrs. Smith”, медиумите започнаа да шпекулираат за односот на официјално најубавиот актер и најубавата актерка на светот.Американските медиуми пишуваа дека Бред Пит и […]

Сцена

Близнаци дале 20.000 евра на операции за да личат на Бред Пит

Близнаците Мет и Мајк Шлеп сакале да изгледаат како славниот актер Бред Пит и на тоа потрошиле 20.000 евра.Низа естетски операции ги претвориле во холивудскиот актер, но затоа сега имаат […]

Сцена

Еве која девојка му го освои срцето на Бред Пит

Актерот Бред Пит е виден со принцезата од Монако, Шарлот Казираги во еден музеј во Лос Анџелес и веднаш тргнаа гласините дека тие се најубавиот пар во историјата на шоубизнисот.Австралискиот […]

Сцена

Бред Пит откри детали за бракот со Анџелина:„12 години живеев во пекол“!

За разводот на бракот и разводот меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит се зборува веќе една година, но печатот продолжува да открива нови детали за бракот на холивудските актери.Според таблоид, […]

Сцена

Чија копија е ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит?

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит се појави на една премира каде сите ги воодушевила со својот изглед. Шајло израснала во вистинска девојка и убавица.Холивудската глумица, Анџелина Џоли ретко […]

Сцена

Што ги поврзува Бред Пит и популарната американска пејачка?

Планетарно познатата кантри ѕвезда Шанаја Твејн, која оваа есен се враќа на музичката сцена по долги 15 години, неодамна проговори за големата мистерија која долго ја држеше јавноста во неизвесност.Еве […]