Ознака: венчаница

Живот

Невеста прекроила венчаница во 17 фустанчиња. Причината ќе ви го скрши срцето!

Свадбата е посебен настан во животот на секоја жена, па во однос на тоа и следуваат посебни подготовки. Уникатна венчаница е нешто по што копнее секоја невеста.Но, вечна дилема е […]

Сцена

Ќерката на Цеца изгледа како принцеза во венчаница!

Ќе се согласите  дека е прекрасна.Ќерката на популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, објавила фотографија од детството на која е  во венчаница. Под сликата на Инстаграм осамнаа коментари во кои […]