Ознака: гаќички

Занимливости

Погледнете какви гаќички најдобро ви стојат според обликот на задникот

Ако жена со мал задник купи гаќички што завршуваат високо над колковите, ќе има проблеми бидејќи константно ќе и влегуваат во меѓуножјето. На испакнатите задници најдобро им стои танга.Жените со […]

Љубов и секс

Бојата на гаќичките кои моментално ги носите открива една безобразна работа за вас!

Суптилна и чесна или енергична и страсна? Бојата која ја обирате открива  што вашиот маж го чека во кревет!Скоро  72 проценти од  жените се одлучуваат  за бои кои  не одскокнуваат […]

Видео

ВИДЕО: За време на секси танц во бикини, ја ставила раката во гаќичките

Прекрасниот летен ден на оваа јахта, екипажот одлучи да го зачини со еден секси танц дуел. Главните ликови се една убавица и малку пополнет маж. До моментот кога  танчерката ја […]

Мода

Кои од светските познати брендови не трујат со хемикалии?

Според едно канадско истражување на пазарот, денес во светот неколку од најпознатите брендови кога станува збор за гардеробата, користат неприродни материјали и се опасни по нашето здравје и теле пред […]