Ознака: Гордана Јанкуловска

Сцена

Јанкуловска ја објави првата фотографија од синот

Eкс министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска ужива во улогата на мајка. На социјалните мрежи, Јанкулоска објави фотографија на која е облечена во дресот на Ливерпул пред породување и фотографија […]

Издвојуваме

Се породи Гордана Јанкуловска. Синот ќе се вика Петар

Поранешната долгогодишна министерка за внатрешни работи на РМ и верен соработник на Груевски, Гордана Јанкуловска се породи. Го доби своето прво дете. Како што сме информирани името ќе биде Петар. […]

Вести

Јанева ги исполнува наредбите од Заев: Започна да повикува функционери и членови на ВМРО-ДПМНЕ

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева продолжува да ги исполнува наредбите дадени од СДСМ и Зоран Заев. Јанева почна да повикува функционери и членови на ВМРО-ДПМНЕ. Поранешната министерка за внатрешни работи […]