Ознака: ГРАДНИК

Занимливости

Го извади градникот и се пушти на ролеркостер, тоа што следуваше потоа го прегледаа 2 милиони следбеници

Инстаграм ѕвездата Јулиа Росе предизвика различни коментари на социјалните мрежи откако сподели видео на кое се вози на екстремен ролеркостер. Ѕвездата која ја следат повеќе од 1 милион следбеници на […]

Нега и убавина

Дали спиете со градник- дамите мора да го знаат ова, дали е добро или лошо по здравјето

За некои жени спиењето со градник е начин да ја зачуваат младешката цврстина на градите, додека за други тоа е голема мака и нелагодност. Долго време владееше митот дека спиењето […]

Занимливости

Руска лизгачка на мразот остана само по градник

За спектакуларниот настап на младата руска лизгачка Елизавета Туктамишев зборува целиот свет. Дваесет и едно годишната Русинка се осмели да изведе нешто што до сега никој не го видел на […]

Живот

Носите погрешна големина на градник?Не сте свесни колку е тоа опасно за вашето здравје!

Многу жени носат погрешна големина на градник, но себе не си прават само естетски проблем, туку и здравствен, тврдат лекарите.Последното истражување покажа дека меѓу 70 и 80 жени што не […]

Сцена

Го сруши интернетот: Сања облече проѕирен фустан без градник!

Иако неодамна се породи, водителката на Ѕвездите на Гранд, Сања Кужет ја доведе линијата до совршенство, па веќе носи фустани  од кои на посилниот пол им застанува здивот.Во последната снимена […]