Ознака: девојка

Сцена

Дадо Полумента се ожени

Одкако излегоа шпекулации, Дадо Полумента ја ожени својата девојка Селма Мекиќ Они двајца се, според пишувањето на еден српски портал, венчале во Нов Пазар во присуство на пријателите и роднините. […]

Вицотека

Погледнете каква елегантна “корпа” си доби студентката од асистентот

Оваа девојка е толку очајна што успеа да добие “корпа” од професорот 🙂 Овој сеир ви го пренесуваме без превод, се со цел подобро доловување на моментот. Уживајте 🙂 Извор: […]