Ознака: игор којиќ

Сцена

Еве што прави Игор Којиќ додека Северина се фали со фотографии од Малдивите

ИГОР Којиќ и Северина не се видени заедно повеќе од една година. Пејачката со денови објавува фотографии од Малдивите, а Игор Којиќ ужива да ја гледа својата втора љубов – […]

Сцена

Тимот на Северина ги демантираше гласините за иселувањето на Игор од нејзиниот стан, еве што, според нив, всушност се случило

ПР тимот на Северина ги негираше извештаите во медиумите за иселување на Игор Којиќ од нејзиниот стан во Загреб. Откако пренесовме статија за иселувањето на Игор Којиќ од загрепскиот стан […]

Сцена

ВЕЌЕ НЕ МОЖЕШЕ ДА ИЗДРЖИ: Игор Којиќ отиде во Загреб да ја види Северина, пејачката не го пушти да влезе во станот

“Видовме дека телефонира со некој, односно сигурно со неа, но таа не го пушти да влезе во станот. Не знам дали се сретнаа после тоа, бидејќи никој од соседите не […]

Сцена

Црно ви се пишува: Менаџерот на Северина им се закани на соседите за она што го виделе!

Северина Којиќ дефинитивно завршила со Игор Којиќ, а како што откриле нејзините соседи за хрватските медиуми, пронашла ново момче. Сепак, соседите кои ја видоа Северина како се бакнува со непознат […]

Сцена

СЕ КРЕНА БУРА ПОРАДИ НИВНИОТ БРАК! Дали потегот на Северина и Игор навестува на конечен крај, што се случува?

За што станува збор? Долго време се шпекулираше дека бракот на Северина и Игор Којиќ е на стаклени нозе, а еден потег ги разгори овие сомнежи. Пејачката веќе подолго време […]

Сцена

Севе и Игор ги избришаа последните заеднички фотографии од Инстаграм?!

На профилот на Севе веќе нема фотографија со која му се честита роденденот ова лето. На профилот на Игор ја нема фотографијата што ја објави на почетокот на јуни минатата […]

Сцена

Северина и Игор живеат одвоено, а сега излегоа уште поголеми проблеми!

Според соседите, Северина не е во Белград од април, ниту пак Игор во Загреб на Козјак. Напишано е дека тие ја оладиле врската откако Севе поминала еден месец со семејството […]

Сцена

Доколку се разведе, Северина половината од имотот треба да му го даде на сопругот Игор

Како што пишуваат српските таблоиди, Игор Којиќ се чувствувал очајно поради бракот со Северина, кој очигледно не функционира како порано. Очигледно, тој се плаши дека таа ќе ги предаде документите […]