Ознака: Ирина Шајк

Сцена

Ирина Шајк за првпат ја отворила душата по разделбата со Бредли Купер: “Сè уште верувам во љубов”

Руската манекенка Ирина Шајк и американскиот актер Бредли Купер ставија точка на 4-годишната врска, а по месеци “шушкања” за нивната разделба, славната убавица го дала првото интервју за магазинот “Bazaar”. […]

Сцена

Ирина Шајк и Бредли Купер се разведуваат?!

Најубавата двојка во Холивуд, актерот Бредли Купер и неговата сопруга манекенката Ирина Шајк се разведуваат пренесуваат дел од руските медиуми. Љубовта згаснала по четири години брак, пренесуваат руските медиуми. „Газета […]

Сцена

Ирина и Бредли со лекција за мода: Згодните ѕвезди во црни костуми

Ирина Шајк и Бредли Купер го разубавија црвениот тепих по повод доделувањето на наградите на Британската академија за филмски и телевизиски уметности. За церемонијата во „Ројал Алберт Хол“ во Лондон, […]

Сцена

Бредли Купер купил стан од 13 милиони долари: Тука ќе живее со Ирина Шајк и нивната ќерка

По неверојатниот успех на филмот “Ѕвездата е родена”, актерот со почестил со нов дом во Њујорк. Славниот актер Бредли Купер купил стан во Њујорк, за кој платил неверојатни 13 и […]

Сцена

Преубавата трудница Ирина Шајк додека пазаруваше налета на папараци „не им се издрадува многу “

Руската манекенка Ирина Шајк и нејзиниот свршеник Бредли Купер го очекуваат своето прво дете, а славната убавица ја фотографирале папараците, додека пазарувала во елитен кварт на  Лос Анџелес.Со веќе препознатлива […]

Сцена

Кристијано Роналдо „одлепи“ по српска манекенка!

Славниот португалски фудбалер и играч на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо, целосно одлепи по Србинката Кристина Периќ (20).Според пишувањата на странските медиуми, еден од најдобрите фудбалери на планетата повремено се гледа […]

Сцена

Кога ќе видите што Ирина Шајк носи на главата додека се сонча, на одмор ќе понесете само алуминиумска фолија

Да ја сретневте овие денови на езерото Гарда во Италија, сигурно  ништо немало да ви  биде јасно.Таа е еден од најуспешните модели на светот, но за време на своите слободни […]

Сцена

Нивната врска стана СЕРИОЗНА: Фаталната манекенка сака што поскоро да стане мајка!

Како што пренесуваат странските медиуми, врската на еден од најубавите познати парови стана сериозна.Откако славниот Актер Бредли Купер е во врска со една од најубавите манекенки, Ирина Шајк, многумина ги […]