Ознака: Карим Бензема

Сцена

Бензема повторно имал сообраќајна незгода.Полицијата се сомнева во неговите возачки способности

Шпанските медиуми потврдија дека Карим Бензема повторно имал сообраќајна незгода, за среќа станува збор за не толку сериозен инцидент, во кој најмногу се оштетени возилата, додека возачите се добро.Аудито на […]

Меѓународен фудбал

Бензема: Мурињо треба да остане

Францускиот интернационалец од редовите на Реал Мадрид смета дека во најдобар интерес за клубот е да остане Португалецот Жозе Мурињо на клупата и по истекот на сезоната. Во последно време […]