Ознака: крадци

Занимливости

Пронашла нокт и дрога во автомобилот, па мислела дека сопругот ја изневерува, но…

Кога во автомобилот на својот сопруг нашла вештачки нокт и дрога, сопругата на Муханад Кадур мислела дека сопругот ја изневерува, но вистината криела сосема друга приказна. Муханад Кадур никако не […]

Видео

ГЛУПАВИОТ И ПОГЛУПАВИОТ: Овие крадци немаат баш талент!

После 3 обиди да го извлечат банкоматот,пукна ланецот.На Флорида се случи најглупавиот грабеж кога двајца мажи се обидеа да го украдат,верувале или не,целиот банкомат. Тие го обвиткаа банкоматот со ланец […]

Сцена

Драма во семејството Кардашијан: Крадци упаднале и ѝ впреиле пиштол, ја врзале и…

Американската ријалити ѕвезда Ким Кардашиан синоќа е ограбена во Париз, откако две вооружени лица упаднале во нејзината хотелска соба и ја држеле на нишан подолго време…Според странските медиуми, крадците маскирани […]

Живот

Секоја ноќ крадци му ги краделе овците од фармата, а потоа дошол на една супер луда идеја!

Крадците му  украле повеќе од 300 овци, а потоа одлучил да им одговори на најлуд начин!Откако  неговата фарма со  овци станала жртва на секојдневни кражби, еден англиски фармер дошол до […]