Ознака: Маријана Станојковска

Видео

На Маријана Станојковска и се крена фустанчето

Започна шоуто „Танц со sвездите“. Дел од  ова шоу е и нашата сексапилна водителка Маријана Станојковска. Среќата  да заигра со оваа убавица ја имаше танчерот Илија Карадакоски кој на почетокот […]

Избор на уредникот

Пеце Наумовски во врска со лото девојката Маријана?

Поранешниот македонски кошаркар Пеце Наумовски е во врска со убавата лото водителка Маријана Станојковска, велат извори за порталот skandal.com.mk. Наводно тие двајца се гледаат шест месеци но, настрана од очите […]