Ознака: Марија Шерифовиќ

Сцена

За голема сума пари Марија Шерифовиќ открива со кого е во врска!

Пејачката Марија Шерифовиќ се согласила да открие со  кого  е во  врска, но  бара новинарите дебело  да ѝ платат  за тоа.„За да ѝ ја представам на јавноста својата  друга, идеална […]

Сцена

Саша Поповиќ: Само на Марија Шерифовиќ доцна ѝ пишувам пораки, еве зошто…

Директорот на Ѕвездите на Гранд, Саша Поповиќ открил дека многу  рано оди на спиење и дека после 21 часот не одговара на пораки.„До 21 часот сум достапен за секого, но […]

Сцена

Сериозно повредена! Марија е закована за кревет!

Наместо на настапи, Марија Шерифовиќ, деновите ќе ги помине во кревет, поради повредата на вратот, која ја заработила во Дизелдорф.Таа поради повредата, била приморана да го откаже концертот во Подгорица. […]

Сцена

Марија Шерифовиќ паднала на концерт и си го повредила ВРАТОТ!

Марија Шерифовиќ била приморана да го откаже концертот во Подгорица поради повреда.Таа требала да одржи концерт на 30. јуни, но организаротите денес соопштиле дека концертот е откажан, бидејќи пејачката пред […]

Сцена

Марија повторно изненадува! Погледнете ШТО направила сега!

Пејачката Марија Шерифовиќ, одлучила на колекцијата од тетоважи да додаде уште една, а со тоа одма се пофалила на Инстаграм.Имено, пејачката на својот Инстаграм профил споделила сликам на која се […]

Сцена

Побара НЕШТО ПОВЕЌЕ од Марија: Саша Поповиќ ѝ понудил 100.000 на Марија, еве и зошто!

Марија Шерифовиќ важи  за една од најдобрите пејачки на балканската естрада, а нејзиниот стил на облекување е потполно поинаков од  сите.Тоа му  запаѓа во око и на сопственикот на Гранд […]

Сцена

Марија Шерифовиќ доживеа НЕРВЕН СЛОМ: Го изгуби телефонот, а потоа имаше сообраќајка!

Познатата пејачка доживеа два баксузи во еден ден, и целосно побесне. Најпрво доби нервен слом кога го изгуби мобилниот телефон, а потоа следеше уште поголема непријатност.Имено, таа почнала да паничи […]