Ознака: младост

Занимливости

Дали конечно е пронајдена „таблетата на младоста“?

Група сибирски научници успешно ја тестирале таблетата на младоста, и тоа на себе, сметајќи дека ова ќе стане универзален лек за општата здравствена состојба. Производот наречен Г5 се разработува како […]