Ознака: порно

Сцена

Поранешниот мистер на Србија стана порно геј актер

Васа Несторовиќ неодамна потпиша договор со “Lucas Entertainment” – американската продуценска куќа, која се занимава со снимање на порно геј фимови. Со тоа и тој го започна снимањето на својот […]

Занимливости

Порно глумица од партијата на Берлускони: Нема од што да се срамам

Фијорела Чекачи Рубино, кандидадот за амбасадор од партијата на Силвио Берлускони, глумела во порно филм. Рубино ја играла главната улога во филмот кој го режирал Титно Браз, познат италијански режисер […]

Занимливости

Порно кралот успешно се опоравува по операцијата

Познатиот порно актер Рон Џереми успешно закрепнува по анеуризмата што ја претрпе минатата недела и заради што живото му беше доведен во опасност. Во телефонски разговор за ТМЗ, 59 годишниот […]