Ознака: силувач

Црна хроника

Уште еден ПЕДОФИЛ И СИЛУВАЧ заработи притвор

По предлог на надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство – Прилеп, судија на претходна постапка од Основниот суд – Прилеп денеска му одреди мерка притвор во траење од 30 […]

Балкан

Од затворот барале Владица да биде сместен во нивната ќелија: Донесете го тука ние ќе му посакаме „добредојде“

Осомничениот Владица Рајковиќ кој ја силуваше и свирепо ја уби 3-годишната Ангела е пренесен во затвор и се наоѓа во самица.Во затворот безбедноста е подигната на највисоко ниво, бидејќи минатата […]

Живот

Му испратила МОЌНО писмо на својот силувач, кој добил минимална казна зашто е познат пливач

САД: Силувачот, 20-годишниот Брок Ален Такер оваа недела беше прогласен за виновен и осуден само на 6 месеци затвор, иако за вакво дело се добиваат казни и до 6 години.Силувањето […]