Ознака: Холивуд

Занимливости

Мрачната вистина за знакот на Холивуд: Буквата „Х“ крие ужасна тајна!

Некакви катастрофи, токму тој знак прв настрадува, бидејќи е лесно препознатлив во целиот свет. Иако Холивуд нѐ асоцира на ѕвезди, гламур и слава, неговиот знак има и своја мрачна страна. […]

Живот

Болни начини за разубавување на старите холивудски диви

Во Холивуд денес речиси нема актерка која немала некој естетски зафат.Меѓутоа, во златното доба на Холивуд, славните личности не биле под толку голем притисок во секој момент да изгледаат беспрекорно, […]

Сцена

Холивудската миленичка без шминка изгледа страшно

Холивудската миленичка без шминка изгледа страшно 38-годишната милионерка Кејти Холмс која му беше сопруга на Том Крус, се појави во јавноста без шминка. Фановите едвај ја познаа 38-годишната милионерка Кејти Холмс […]

Сцена

Холивудските ѕвезди без градник

Холивудските ѕвезди многу пати досега потврдија дека не се љубителки на долната облека, односно градниците. Папараците во својата архива имаат илјадници фотографии на кои дамите со гордост ги покажуваат брадавиците, […]

Сцена

Не се толку совршени: Најгрдите стапала во Холивуд!

Познатите дами ви делуваат совршено на црвениот тепих, но ретки фотографии покажуваат дека и тие имаат недостатоци. Многу мажи често истакнуваат дека им е важно жената да има убави стапала, […]