Ознака: љубовница

Занимливости

Сопруга и љубовница станале најдобри пријателки: Двете го оставиле човекот кој ги лажел

Партнерот на Керол Авенел (37) ѝ признал дека чека дете со друга жена. Ѝ се заколнал дека таа врска била краткотрајна и дека е завршена, па таа одлучила да му […]

Живот

Исповед на поранешна љубовница на шеик: Имаше 11 љубовници, но јас..

Џил Дод е исклучително успешна деловна жена и основач на меѓународно признатиот бренд за облека „Рокси“ која за „Дејли мејл“ го раскажува своето искуство како љубовница на еден шеик.Во раните […]

Живот

Наводната љубовница на Коби Брајант е вистинска „бомба“

Убавата Џесика и стана позната на јавноста по наводната афера со легендата на НБА Коби БрајантЏесика Бурчијага (33) не стана сензација на Инстаграм само поради провокативните фотографии кои ги објавува. […]

Вицотека

Трпе се враќа од кај љубовницата накај дома и забележал дека мириса на нејзинот парфем…

Трпе се враќа од кај љубовницата накај дома и забележал дека мириса на нејзинот парфем. И додека мислел како да го покрие мирисот, видел еден бар и…Трпе се враќа од […]

Живот

Имала 119кг, а сопругот љубовница: И се потсмевале зад грб, потоа следела нејзината одмазда

Бетси Ајала (34) од Хјустон за време на  бременоста се здебелила и во 2013 година имала дури 119 килограми. Секогаш буцка, но откако  го  ридила детето застанала на вага која […]

Сцена

Ја исфрлил од дома за да ја доведе љубовницата: Му се одмаздила, а сега целиот интернет зборува за тоа!

Џејк по 37 години брак, ја оставил својата сопруга Едит поради  секретарката. Неговата нова девојка барала да живеат   во  вилата на Едита и Џејк. Тој имал добри  адвокати и  ја […]

Видео

Младоженец го дочекал ХОРОР откако се појави непоканет гостин облечен како…

На интернет осамна видео на кое се гледа пеколна свадба за една невеста, кога се појавува непоканет гостин.Откако младенците го кажале судбоносното „да“, пред да почне забавата се случи инцидент. […]

Вести

Фотографија од Бил Клинтон гол со љубовница стана вистински хит!

Дали поранешниот претседател се впуштил во нова секс- афераБил Клинтон е добро  познат  по  секс скандалите. Аферата со  22- годишна  Моника Левински во 1995 година беше прилично  голема вест. Изгледа […]

Живот

Сопругот ја изневерил пред 14 години: Таа штотуку го дознала тоа и сака да го зачува бракот, но…

Една жена анонимно ја раскажала својата животна приказна. Доживеала неверство од сопругот со кого  била 14 години во брак.Дознав дека сопругот ме изневерил пред 14 години. Тоа беше првата година […]

Живот

Сопругот ја изневерил пред 14 години: Таа штотуку го дознала тоа и сака да го зачува бракот, но…

Една жена анонимно ја раскажала својата животна приказна. Доживеала неверство од сопругот со кого  била 14 години во брак.Дознав дека сопругот ме изневерил пред 14 години. Тоа беше првата година […]

Љубов и секс

Љубовница признава: „Сакам да ме посакуваат само мене, не ми е гајле за нивните жени!“

Авторката на романот „Јади, моли, сакај“, Елизабет Гилберт се исповеда дека била зависна од заведување и не запирала пред ништо за да ја оствари својата цел, односно да го освои […]