Наместо во невестата сите очи вперени во отвореното деколте и бујните гради на Дара

Српската пејачка Дара Бубамара ниту еден ден не живее без својот див дух ненаситен на провокација и внимание.

img

Таа викендов беше поканета како гостинка на свадба, каде се појави во друштво на својот син со кого направи многу фотографии.

Тагови:

Facebook impact:

Објавено понеделник, 17 јули 2017 06:01:00
Напишано од емилија