Озан од „Парампарче“ за првпат ја покажа девојката

Познатиот турски актер Бурак Тозкопаран кој ја игра улогата на Озан во серијата „Парампарче“ досега ја чуваше приватноста како змија нозете.

img

На неговиот профил на Инстаграм редовно објавува нови фотографии, но се досега не ја покажал својата сакана.

Деновиве се шпекулира дека младата убавица со која е на една од последните фотографии не е позната личност, но потекнува од познато семејство во Турција.

Доколку се суди според тоа што во описот на фотографијата Озан стави едно срценце, претпоставките дека конечно реши да ја покаже избраничката, станаа поуверливи.

Тагови:

Facebook impact:

Објавено вторник, 13 февруари 2018 09:25:00
Напишано од емилија