Тешка сообраќајка на Стража: Превртено комбе излетало во провалија

Комбе излета во провалија кај Стража.

img

Според првичните информации со кои располага полицијата, комбе од непознати причина излетало од патот во провалија и се превртело на покрив.

Од полицијата додаваат дека увидот е во тек, по што ќе бидат познати детали. Застој во сообраќајот на овој патен правец нема.

Facebook impact:

Објавено среда, 13 септември 2017 02:20:00
Напишано од емилија