Излезе првата слика од ќерката на Ана Николиќ и Раста

Пред 10 дена на Ана ја роди ќеркичката Тара но не издржа долго па обајви слика од малечката на Инстаграм.

img

Но, секако пејачката не го сликаше лицето на бебенцето туку само неговите стапала...

-Светот на мама и тато-напиша Ана на сликата.

Facebook impact:

Објавено недела, 13 август 2017 04:20:00
Напишано од Емилија


Последни вести