Виц: Калории

Loading...

Бринета прашува плавуша:
– Колку калории можам да согорам, ако пливам цел час во базент!?
А плавушата врака:
– Глупа жено! Не можeш да гориш работи во вода!

БОНУС:

Честито бебе! Да ви е живо и здраво!
– Благодариме!
– Како го крстивте?
– Издислав.
– На кого?!
– На песната од White Snake „Is This Love“!

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...