Search Results for "северина"

Занимливости

Северина објави кога и како ќе може да го види синот откако го загуби старателството над него

Пејачката истакна дека ќе се бори за него до последната капка крв На пејачката Северина Вучковиќ и е одземено старателството над малолетниот син Александар (11). Хрватската ѕвезда откри кога и како ќе […]

Занимливости

„СРЦЕТО МИ СЕ КРШИ“ Наташа Беквалац јавно ја поддржа Северина поради земање на старателството

На Хрватската пејачка Северина Врховниот суд целосно и го одзеде старателството над синот, кое му припадна на неговиот татко Милан Поповиќ, кралот на бакарот. Се огласија бројни познати личности од локалната […]

Занимливости

Се огласи Милан Поповиќ: „Ова е само уште еден циркус на Северина , сезона 156“

Врховниот суд во Хрватска целосно му го врати старателството на Александар Поповиќ на неговиот татко Милан Поповиќ, што значи дека и е одземено старателството на хрватската пејачка Северина Вучковиќ. Сега […]

Занимливости

Хрватскиот Врховен суд ѝ го одзеде старателството на Северина!? Пејачката бесна: Ќе се борам до крај!

Врховниот суд во Хрватска донесе одлука Северина и Милан Поповиќ повеќе да не го делат старателството, туку старателството му е доделено на Милан. Имено, хрватскиот Врховен суд утврдил дека судот во Сплит воопшто не […]

Занимливости

Северина го запали интернетот со фотографии во секси костими за капење: „Со тебе нема зима“

По празниците, кои ги помина и на работа и со своите најблиски , пејачката реши да „скокне“ на одмор во потоплите краишта и го избра Тајланд. View this post on Instagram A […]

Занимливости

ФОТО | Северина отпатувала на егзотична дестинација во друштво на познат маж: „Живиш у облацима мала…“

Северина престојува во хотел со базен и прекрасен поглед на островите Првиот месец е резервиран за патувањата на локалните ѕвезди, па Маја Шупут се јави од Сејшелите, а Северина од авионот со кој патува […]

Занимливости

Со години ја криеја романсата, тој е 17 години постар од неа: Се шпекулираше дека Северина била во љубовна врска со познат музичар

Сите познаваат некои од поранешните љубовници на Северина Вучковиќ, но кога станува збор за овој човек – се шушкаше дека тие се гледале половина деценија Северина Вучковиќ долго време беше со […]

Занимливости

Северина ја нападнаа на социјалните мрежи! По нејзината новогодишна желба стигна брутална осуда „Таа е смешна и дволична…“ (фото)

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ не престанува да ја шокира јавноста. Таа за Нова година настапи во Котор пред илјадници луѓе, а нејзината желба за 2024 година револтираше многумина. Контроверзната пејачка видеото го објави […]