Ознака: анастасија ражнатовиќ

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ предизвика „топлотен удар“: Легната на стомак во танга костим за капење кој длабоко го навлече

Анастасија Ражнатовиќ ужива на црногорскиот брег, од каде што објавува разголени фотографии секој ден кои ги воодушевуваат нејзините следбеници на социјалната мрежа Инстаграм. Ќерката на фолк ѕвездата Цеца сега сподели […]

Сцена

Секој ден во различни бикини: Вчера Анастасија Ражнатовиќ носеше танга, а денеска…

Анастасија Ражнатовиќ реши да го помине својот летен одмор на Црногорското приморје. Ќерката на Цеца уживала со друштвото на една од локалните плажи, а обожавателите ги израдува со нови фотографии […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ едвај чека прилика да се разголи: Погледнете во какво бикини позира!

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ плени со својот изглед каде и да се појави. Со оглед на тоа дека сака да објавува фотографии на социјалните мрежи, таа постојно е „бомардирана“ со коментари […]

Сцена

Поранешниот на Анастасија стана татко, а поранешната на Вељко која е негова сестра го возврати ударот- еве што им порачаа

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ Костадин Терзиќ денеска го изнесе својот наследник од болница заедно со сопругата. Имено неговата свршеница Валентина и наследникот Вук денеска излегоа од болница и заминаа […]

Сцена

Душа од мојата душа, те сакам како јас да сум те родила: Анастасија Ражнатовиќ со емотивни зборови кон внукот Жељко

По Вељко и Цеца, се огласи и гордата тетка Анастасија Анастасија Ражнатовиќ, со емотивна порака се обрати кон внукот Жељко на денот на неговото крштевање. Таа на својот профил на […]

Сцена

Анастасија во минијатурно бикини покажа дека нема секаде чоколаден тен- од оваа глетка на момците се и сешто им падна на памет

Младата српска пејачка Анастасија Ражнатовиќ вчерашниот топол ден го искористи за да се одмори во Нови Сад. Таа таму се дружеше и уживаше со пријателите, но не било каде, туку […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ се огласи по гостувањето на Цеца на „Пинк“: „Срам да ви е“

Во емисијата „Хит твит“ која се емитува на „Пинк“ гости беа Жељко Митровиќ, Чедо Јовановиќ, докторката Дарија Кисиќ Тепавчевиќ и фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ. Иако тема на емисијата беше […]

Сцена

Боса шета низ поле: Анастасија Ражнатовиќ ја објави својата прва балада „Промашена“

По еден ипол месец од објавувањето на песната „Волим те“, Анастасија Ражнатовиќ одлучи да ги израдува фановите со уште една нова песна. Во песната „Промашена“ се зборува за љубовен бродолом […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ направи промена по два месеци во карантин

Анастасија Ражнатовиќ како и сите нејзини колеги, ги почитуваат мерките за заштита од коронавирусот. Таа времето во изолација го поминува во домот на Дедиње или пак со нејзиното момче. Бидејќи […]

Сцена

Еве како Анастасија Ражнатовиќ ја коментира бремената снаа и доаѓањето на внучето

Анастасија Ражнатовиќ, ќерка на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, со нетрпение чека да стане тетка бидејќи нејзината снаа и братот Вељко очекуваат син. Анастасија откри дека Богдана воопшто нема барања како […]