Ознака: Бред Пит

Сцена

Нови детали за последните две години во бракот на Бред и Анџелина

Бред Пит и Анџелина Џоли, како што наведуваат странските медиуми, веќе две години наназад живеат целосно одвоени животи. Секој живеел во своето крило на огромната куќа.„Анџелина е на едниот крај […]

Сцена

Бред Пит се самоуби?

Се самоуби Бред Пит? Се разбира дека не станува збор за вистината информација и покрај тоа што Пит е во лоши односи со неговата сопруга, популарната актерка Анџелина Џоли која […]

Сцена

Наводната љубовница на Бред Пит конечно проговори: „Бремена сум!“

Ако им веруваме на таблоидите, бракот на Бред и Анџелина се растури заради неговата афера со колешката Мерион Котијар. Иако многумина навити ја забележаа хемијата меѓу нив во трејлерот на […]

Сцена

Разводот на Бред Пит и Анџелина Џоли: Се што изјавил парот и нивните блиски досега

Еден од најпознатите бракови заврши. Од сите страни има изјави со обид  да се создаде приказна за разводот на  Анџелина Џоли и Бред Пит, исто како и што имаше, кога […]

Сцена

Мадам Тисо експресно ги „разведе“ Бред и Анџелина!

Музејот на восочни фигури во Лондон „Мадам Тисо“ соопшти денеска дека ги раздвоил восочните фигури на американските актери Анџелина Џоли и Бред Пит, откако холивудската двојка објави дека се разведува.-Реагиравме […]

Сцена

Анџелина го оставила Бред, откако приватен детектив го фатил со Марион Котијар

Анџелина Џоли, побарала развод од Бред Пит, откако открила дека тој ја изневерувал со неговата секси колешка.Анџелина најмила приватен детектив, бидејќи забележала дека малку „шврља“ на сетот, и се испоставило […]

Сцена

Нема да верувате со кој глумел Бред Пит на почетокот на кариерата!

Дали знаете дека Бред Пит на почетокот на криерата глумел во југословенски филм.Филмот „Темната страна на сонцето“ во режија на Божидар Николиќ снимен е далечната 1988 година, но поради проблемите […]