Ознака: ким кардашијан

Инстаграм Сцена

Милиони лајкови за минијатурното бикини на Ким Кардашијан

Милиони лајкови за минијатурното бикини на Ким Кардашијан За мошне кратко време по објавата фановите реагираа со огромно задоволство на нејзината објава како вежба во теретана во минијатурно бикини. Тоа […]

Сцена

Ким љубоморна на својата милијардерка сестра: „Твојата шминка е евтино ѓубре“

Ким Кардашијан е љубоморна на успехот на нејзината помлада сестра, откако нејзината нова козметичка линија ја нарекла евтино ѓубре, пренесуваат светските медиуми. Кајли која е прогласена за најмлада милијардерка во […]

Сцена

Милиони лајкови за само пола сат: Ким Кардашијан со својот костим го запали Инстаграм

Американскастарлета до едноставен стајлинг за Ноќта на вештерките ги воодушеви своите обожаватели. По повод денот „Ноќ на вештерките“ многу познати личности се натпреваруваа кој ќе има најинтересен костим за празникот. […]

Сцена

И Ким Кардашијан ќе и позавиди, а вие –  Милица Тодоровиќ во танга

Пејачката Милица Тодоровиќ деновиве постојано споделува фотографии од своето сексапилно тело на својот профил на Инстаграм. И секако, во прв план на сите фотографии се најде нејзиниот сексапилен задник на […]

Занимливости

Беше слатко девојче, па стана руска Ким Кардашијан: Целосно се изобличи од операциите, а тврди дека е природна

Во период од 2 години, од слабо девојче, Екатерина стана руската Ким Кардашијан. На прв поглед, има ставено импланти по целото тело за зголемување на облините, филери во усните, како […]

Сцена

Тања Савиќ потполно го промени својот изглед, велат дека е иста Ким Кардашијан

Тања Савиќ ги изненади сите на социјалните мрежи со новата фотографија, односно новиот имиџ кој поголем дел ги потсетува на Ким Кардашијан.Тања има потполно рамна коса, изменета фризура, а со […]

Живот

Саудискиот принц и нуди десет милиони долари на Ким Кардашијан за една ноќ со неа

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест добиле понуда од принцот на Саудиска Арабија, Мохамед Бин Салман. Имено, принцот му понудил на Вест, 10 милиони долари за да помине една […]