Ознака: ким кардашијан

Сцена

Тања Савиќ потполно го промени својот изглед, велат дека е иста Ким Кардашијан

Тања Савиќ ги изненади сите на социјалните мрежи со новата фотографија, односно новиот имиџ кој поголем дел ги потсетува на Ким Кардашијан.Тања има потполно рамна коса, изменета фризура, а со […]

Живот

Саудискиот принц и нуди десет милиони долари на Ким Кардашијан за една ноќ со неа

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест добиле понуда од принцот на Саудиска Арабија, Мохамед Бин Салман. Имено, принцот му понудил на Вест, 10 милиони долари за да помине една […]

Сцена

Нејзините фотографии се шок на годината – Ким повторно прави скандал!

Пред неколку месеци Ким Кардашијан објави фотографии кои предизвикале скандал. На фотографиите споделени на нејзиниот Инстаграм профил, таа го покажа својот огромен задник. Во тој момент таа изгуби илјадници следбеници […]

Сцена

Навистина претера: Ким Кардашијан скоро без облека на улица

Ким Кардашијан често експериментира со модата, но нејзиното појавување во Њујорк, остави многумиа без текст.Имено таа се појави облечена во црно. Горниот дел направен од кожа а хеланките кои ги […]

Сцена

Кардашијан повторно се соблече гола

Кардашијан повторно се соблече  голаКога сите помислија дека Ким Кардашијан дефинитивно се променила, таа повторно се фотографирала целосно гола, и тоа на дрво. Нејзината фотографија во стилот на Џејн од […]