Ознака: орален секс

Живот

Египетска пејачка уапсена бидејќи симулирала орален секс со банана

Властите објавиле дека, откако спотот за нејзината песна “I Have Issues” се појавил на интернет, добиле бројни жалби од граѓаните, а Шаима е осомничена за “потенцирање на блуд”.Поради симулирање на […]

Љубов и секс

Исповед на Јелена: Му беше толку голем што вилицата ме болеше, но после црнец никогаш повеќе нема да можам со „обичен“ маж

„Имав 29 години кога го  запознав Мајкл. Заедно работевме и  со текот на времето  забележав дека секојдневно ме мерка“, ја започнува својата приказна Јелена, на која и се исполнила една […]

Љубов и секс

За најдобар орален секс на сите времиња ви е потребна ОВАА ситница која сигурно ја имате ВО ЏЕБОТ!

Ви претставуваме начин кој можете да го искористите за да додадете разновидност при доживувањето на оралниот секс.Земете ментол бонбона. Кога ќе почне да се топи, ставете го пенисот во уста. […]

Љубов и секс

Почнав да ја задоволувам со ЈАЗИКОТ, а потоа почувствував чуден МИРИС. Како можеше да ми го направи тоа?

Ова момче со години бил со девојката во врска и бил убеден дека таа е вистинската, онаа со која ќе се венча. Но, после една вечер, цел свет му се […]

Фото

Се прослави откако орално го задоволи Бил Клинтон: Погледнете како Моника Левински изгледа денес!

Многумина се сеќаваат на големата афера којашто кон крајот на 90-те буквално го раздрма целиот свет. Станува збор за аферата на тогашниот а

Љубов и секс

Жените сурово искрени: Ова се петте причини поради кои не сакаме орален секс!

Една дама со помош на интернет се обидела да објасни зошто со години му пружала на партнерот орален секс иако никогаш не го сакала тоа.„Дами признајте дека и вие не […]

Занимливости

Ставила свои фотографии од орален секс меѓу сликите за продажба на куќата, интернетот одлепи!

За работата да биде уште полоша, сликите настанале од една афера која ја имала, а за сега не е познато дали мажот ги  видел фотографиите.Дека несакани  видео  снимки и  фотографии […]