Ознака: рака

Сцена

Од Неа сите очекуваа нова разголена секси фотографија, а еве што добија: Крвава, со одрани коленици, а раката во гипс и завои до рамо!

Сексапилната хрватска пејачка Нивес Целзијус ги шокираше и загрижи обожавателите со својот нов споделен пост и фотографија на Инстаграм. Кога сите очекуваа нова разголена секси фотографија, нејзините следбеници неочекувано добија […]

Сцена Фото

БОЈАН Ѝ ГО ДОПРЕ СРЦЕТО НА МАРИЈА, и тоа јако и прецизно

Пејачката на групата „Ај кју“, Марија Ивановска, објави слика на која нејзиното момче, Бојан Трајковски ѝ ги допира градите. „Ми го допре срцето“, напиша таа покрај фотката. Марија и Бојан […]

Живот

Се роди бебе држејќи контрацептивна спирала во рака

Луси Хелен од САД се шокирала дека воопшто забременила затоа што имала ставено спирала, а уште поголемо било изненадувањето кога малечкото момченце дошло на овој свет со спирала во рачето.Глетката […]

Живот

Постојано носел долги ракави поради овие чудни израстоци! Кога конечо отишол на доктор останал во шок!

Додека се уште бил на факултет, Шон почнал да забележува  мали  топчиња по цело  тело.Му било страв да ги отстрани, но  тие не биле канцерогени, па не ги пипкал. Но, […]

Живот

Ја објавила оваа фотографија, а луѓето забележале дека нема еден прст. Нејзиниот одговор ги наежил сите

Сите на социјалите мрежи биле збунетиЕдна твитерџика  минатата недела објавила  фотографија од своите нови нокти, но наместо  вниманието да го привлече нејзиниот маникир, корисниците на оваа мрежа ги  заинтересирало тоа […]

Занимливости

Малото хрчаче со скршено раче ги освои СРЦАТА на сите!

Тоа е со сигурност најмалиот гипс кој некогаш бил направен…Еден корисник на Редит, ја поставил оваа супер слатка фотографија од минијатурен хрчак со минијатурен гипс на рачето и интернетот не […]