Ознака: селфи

Занимливости

Водителот сакаше да направи селфи среде вестите, потоа падна од столчето

Водителот на Фокс Њуз Рајмонд Ајоро стана хит на интернет откако сакаше да направи селфи со својата колешка водителката Лаура Играхам. Водителскиот пар среде емисија извади пиво за да наздрави […]

Занимливости

Скандал: Медицинска сестра сакала што е можно побрзо да направи селфи со новороденчето

Една медицинска сестра веднаш после породувањето, на социјалните мрежи објавила фотографија со бебето, не забележувајќи дека жената која штотуку се породила никако не била подготвена за камера. Додека некои родители […]

Uncategorized

Цеца објави селфи од автомобилот пред доаѓање во Охрид, а еден детаљ ги побуди мислите кај момците

Балканската мега ѕвезда Светлана Ражнатовиќ Цеца своите фанови на социјалните мрежи редовно ги радува објавувајќи фотографии од секојдневниот нејзин живот.Така беше и овој пат кога пејачката прикачи фотографија на својот […]

Вести

Болничарката од скопската клиничка болница која се сликаше со пациент пред умирање е суспендирана

Болничарката која речиси пред една година се сликаше селфи со пациент пред умирање е суспендирана од своето работно место на Одделението за Неврологија во Градската болница „8 Септември“, потврди за […]

Сцена

Џенифер Лопез направи селфи на скали па покажа повеќе од што сакаше

Иако е во петтата деценија од животот Џенифер Лопез изгледа неверојатно.Таа на својот Инстаграм профил објави селфи фотографија, на скали, во бел елегантен фустан, кој изгледа е прекраток, па не […]