Ознака: Стефан ѓуриќ Раста

Сцена

Крај на бракот по 2 месеци: Мајката на Ана Николиќ откри дека Раста…

Во станот на Ана Николиќ, во кој живеела со сопругот Стефан Ѓуриќ Раста, вчера дојде до инцидент. Сопружниците се карале, а потоа физички се пресметале, поради што морала да реагира […]

Сцена

Ана проговори за бракот со Раста: „Ова е навистина голем пекол“

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста ја шокираа јавноста со нивната тајна венчавка. Меѓутоа, Ана се покајала поради своите постапки.Имено, пејачката вели дека нивната одлука да се венчаат тајно станала […]

Сцена

Сопругот на познатата пејачка во канџите на дрогата

Раперот Стефан Ѓуриќ Раста, кој неодамна се ожени со поп-пејачката Ана Николиќ, ужива во брачниот живот, но изгледа и во уште нешто. Имено, неговите обожаватели „ископаа“ негова фотографија, објавена пред еден месец […]

Сцена

МОЖЕШЕ СТАН ДА Ѝ КУПИ: Еве колку пари дал Раста за бурмата на Ана Николиќ!

Пејачката Ана Николиќ и раперот Стефан Ѓуриќ Раста, неодамна ја изненадија јавноста кога без најава застанаа пред матичар и се венчаа во присуство на најблиските членови од семејството.Ана го покажа […]

Сцена

СОСЕДИТЕ СЕ ЖАЛЕА НА НИВ: Детали од жешката брачна вечер на Ана и Раста!

Tуристи кои престојувале во собата во која биле сместени српската пејачка Ана Николиќ и нејзиниот тазе сопруг Раста, се жалеле на рецепција поради викотници и чудни звуци од собата.Ана и […]