Ознака: љубовник

Живот

Искрена исповед на мажена жена: И покрај тоа што ме сака со сето срце, го изневерувам бидејќи не ме задоволува…

Жена незадоволна од својот сексуален живот во  брак  одлучила да проговори. Многумина ја осудуваат  поради  одлуката да биде неверна, но  нејзе и  била потребна промена.Во исповедта објавена на порталот Дејли […]

Балкан

Хорор: Мајка заедно со љубовникот ДО СМРТ ја претепала својата 2- годишна ќерка!

Дека човечката бруталност и  суровост не познава граници, потврдува и  случајот кој  се случил во градот Јасеница, на крајит на северот на Словенија, каде Босанката Санда Алибабиќ заедно со својот […]

Вести

Проговори љубовникот на напаѓачот од Орландо: Не е беше терорист, сакаше одмазда бидејќи го…

Омер Матен, мажот кој стори  стравичен масакар во геј ноќниот клуб во Орландо бил „100 проценти хомосексуалец“, открил неговиот љубовник во  интервју. Тој  изјавил дека Матен ги  мразел мажите со  […]

Сцена

„Јелена ја убил или сопругот или љубовникот, друга можност не постои“

Во  случајот на убиството на Јелена Марјановиќ една работа е апсолутно неспорна, а тоа е дека се работи  за злосторство од страст“, уверен е криминологот Зоран  Николиќ.Познатиот криминолог Златко Николиќ […]

Живот

Вознемирувачко видео: Свирепо камшикување на жена и нејзиниот љубовник го згрози светот!

На видеото кој го објавил активист за човекови права се гледа жена облечена во традиционална гардероба, која врзана за столб, вреска и се обидува да побегне додека сопругот ја удира.Иако […]

Љубов и секс

Сите видови на љубовници; пронајдете го вашиот

Начинот на кој „Тој“ му пристапува на сексот открива многу за неговиот карактер, затоа погледнете какви сѐ можат да бидат стиловите на различните љубовници… Порно ѕвезда Секое машко би сакало […]