ПРЕМИЕРНО: Северина - Узбуна ВИДЕО

Неодамна премиерно ви ги прикажавме фотографиите од снимањето на новиот спот на Северина за песната Узбуна, а сега премиерно на Пулс24.мк го гледате и видео записот.

Точно на пладне видеото е поставено на Youtube. Во продолжение, премиерно на Пулс24.мк официјалниот видео запис за песната Узбуна на Северина.
 

 
„Среќна сум што снимивме симпатичен видео запис за Узбуна, песната од мојот нов албум Добредојде во клуб. Колку само уживав на снимањето, се надевам дека тоа ќе го видите и вие гледачите во зимските денови кои се пред нас. Многу ве сакам!“ напиша Северина на својата Facebook страница.

Facebook impact:

Објавено понеделник, 14 јануари 2013 12:00:00
Напишано од Емилија