Ноне се огласи за шпекулациите дека е бремена: Луѓе...

Ноне Неделковска со своето момче Рајан деновиве ужива на Јамајка, кој таму е роден. Некогашната македонска поп-пејачка по неколкуте фотографии кои таа ги објави, веднаш почна да се зборува дека таа е бремена, а слични коментари имаше и по социјалните мрежи.

img

Сепак, велешанката брзо, и на духовит начин ги демантираше овие написи преку својот Фејсбук профил на кој предмалку напиша:

– Луѓе, не сум трудна…дебела сум. Фала пријатно.

Facebook impact:

Објавено петок, 11 август 2017 08:48:00
Напишано од Виолета