Памела Андерсон за прв пат прозборе за односот со Путин

Ѕвездата на серијата "Чувари на плажата" и најпозната Плејбој зајачица, Памела Андерсон, во емисијата "Животни приказни" на водителот Пирс Морган зборувала за односот со рускиот претседател Владимир Путин.

img

50-годишната актерка отворено зборувала за односот со Путин и за нивната средба. 

На прашањето на Морган: "Дали ти и Владимир Путин некогаш...?", Андерсон одговорила дека меѓу нив немало ништо, но дека рускиот претседател сакал таа да биде гостин на неговата инаугурација.

 

"Не прифатив", рекла актерката од "Чуварите на плажата".

Пирс инсистирал актерката да го прецизира нивниот однос, на што Памела одговорила: "Имам одличен однос со Русија. Да".

 

Првиот контакт со Путин го остварила откако пред девет години јавно го повикала да го сопре ловот на китови. Во текот на интервјуто зборувала и за односот со основачот на Wikileaks, Џулијан Асанж.

"Тој е затвореник, тешко е на тој начин да се оствари врска со некој. Го обожувам, мислам дека е одличен и сакам да минувам време со него", истакнала актерката.

Тагови:

Facebook impact:

Објавено сабота, 03 март 2018 05:44:00
Напишано од Виолета


Последни вести