Синот на Брена буквално се преполови!

Не е тајна дека синот на Лепа Брена претходно имал проблем со вишокот килограми. 

img

 Виктор Живојиновиќ и покрај тоа зрачел со харизма, но никогаш не бил задоволен од својот  физички изглед.

Но, очигледно тоа се променило и на својот Инстаграм профил објавил фотографија на која јасно се гледа нејзината драстична промена.

Facebook impact:

Објавено четврток, 07 декември 2017 04:44:00
Напишано од Виолета


Последни вести