Страшна сообраќајна несреќа на Партизанска

Тешка сообраќајна несреќа утрово околу 04:10 часот се случи на булеварот Партизанска откако еден од автомобилите поминал на црвено светло на семафор со огромна брзина, удирајќи директно во друг автомобил.

img

Во сообраќајката учествувале Фиат Линеа, Ауди А6, Мерцедес и Опел Астра, а според очевидците, две лица се потешко повредени.

Се вчитува прикажувачот на видео...

Facebook impact:

Објавено недела, 12 февруари 2017 11:12:00
Напишано од Емилија