Исчезна младо момче од Ресен

Вчера во 10,00 часот во Полициска станица Ресен, е пријавено исчезнато момче. 

img

Имено 51- годишниот  Џ.И од Ресен пријавил дека на 12.02.2018 година од 07,00 од дома во непознат правец се оддалечил неговиот син 21-годишниот А.И, се вели во соопштението.
 
Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Тагови:

Facebook impact:

Објавено среда, 14 февруари 2018 11:41:00
Напишано од Виолета