Роналдо „уловен“ како се шета низ хотелот „Александар Палас“

Роналдо „уловен“ како се шета низ хотелот „Александар Палас“ 

img

Досега невиденото обезбедување за наши услови кое го имаат фудбалските екипи на Реал Мадрид и на Манчестер Јунајтед при денешното пристигнување во Скопје, ги оневозможи фоторепортерите да ги овековечат мегаѕвездите на двата тима, но и покрај тоа се појави фотографија која одблиску го покажува Кристијано Роналдо како се шета во лобито на хотелот „Александар Палас“.

Извор: Спорт1

Facebook impact:

Објавено понеделник, 07 август 2017 04:26:00
Напишано од Виолета


Последни вести