Филм

Сцена Филм

Маргот Роби: Лежев на купишта пари додека снимав сцена со Ди Каприо

Една од најубавите холивудски актерки Маргот Роби призна дека мислела дека не е доволно подготвена за улогата на Наоми во филмот „Волкот од Волстрит“. – ,,Бев преплашена дека луѓето ќе […]

Филм

ВОЗНЕМИРУВАЧКИ СЦЕНИ | Гледачите го рангираа како најстрашен филм: Повратив и имав напад на паника (ВИДЕО)

Гледачите на Netflix тврдат дека од сцените од филмот „Fall“ им се слошило, а некои дури пишуваат дека тоа е најстрашниот филм што некогаш го гледале. Филмот е особено стресен […]

Љубов и секс Сцена Филм

Топ 10 филмови со најжешките сцени

Сексот не е нешто што недостасува во модерните филмови, тоа многу добро го знаеме. Но, следните десет наслови во изборот ги нудат најјаките сцени со секс во историјата на кинематографијата, па […]

Филм

Обожавателите шокирани поради тврдењата за цртаниот филм „Сунѓерот Боб“.

„Сунѓерот Боб“ со години е еден од најпопуларните цртани филмови во светот, а едно тврдење ги шокираше љубителите на оваа продукција. TikToker со корисничко име @asheleyspam тврди дека секој од […]

Филм

Фановите на Home Alone дури сега сфатија зошто Кевин останува заборавен

Обожавателите на култниот божикен филм „Home Alone“ дури неодамна ја забележаа клучната причина поради која родителите го забораваат малиот Кевин пред да заминат на патување, а многумина беа шокирани што […]

Сцена Филм

Камерон Дијаз несвесно и не знаејќи послужила како „нарко-муле“ во Париз

Камерон Дијаз несвесно и не знаејќи послужила како „нарко-муле“ во Париз Камерон Дијаз е уверeна оти несвесно и не знаејќи послужила како „нарко-муле“, т.е. криумчарка, додека се обидувала да почне […]

Филм

Нетфликс и филмот „Убедување“ под жестоки филмски критики

Нетфликс и филмот „Убедување“ под жестоки филмски критики Претстојниот филм на Нетфликс – „Убедување“ (Persuasion) е опишан од критичарите како најлошата адаптација на приказна на Џејн Остин на сите времиња. Филмот во […]