Ознака: лејди гага

Сцена

Лејди Гага: Снимам филм за себе

Лејди Гага на својот Твитер профил откри дека фотографот Тери Ричардсон ќе и сними документарец. „Среќен Божиќ мали чудовишта“, им твиташе таа на фановите. „Тери Ричардсон ми снима документарец за […]