Ознака: млади

Занимливости

Фото: Голи млади љубовници се обиделе да се самоубијат

Млади љубовници предизвикале драма во Кина, откако се соблекле голи и сакале да се самоубијат, бидејќи нивната врска била забранета од нивните родители.  Тие се соблекле сосема голи и застанале […]