Ознака: сцена

Сцена

Славната актерка е бремена во 55. година – Можно ли е?

Данската манекенка и актерка, Бриџит Нилсон по петти пат ќе стане мајка 55-годишната актерка, најпозната по улогите во филмовите „Ред Соња“ и „Роки 4“ објави на својот Инстаграм порифл дека […]

Сцена

Беше омилено ТВ лице па ја снема од сцената-Еве како изгледа денес познатата водителка

Сите се сеќаваат на водителката на „48 часа свадба“ Ирена Спасиќ, која по 11 години се повлекла од ТВ екраните.Таа минатата година на 28 ноември застанала на лудиот камен, а […]

Сцена

Видео: Тијана Дапчевиќ никогаш поразголена на сцена

Тијана Дапчевиќ секоја недела изненадува на „Твоето лице звучи познато“.Во последната емисија, таа настапи во улога на Тејлор Свифт. На сцената се појави во кожен корсет, со мрежасти хулахопки и […]

Сцена

Карлеуша доживеа незгода сред сцена!

Снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ наеднаш е прекинато зошто Јелена Карлеуша доживеала незгода и среде емисија побара помош.Имено, на пејачката и се случи неверојатна ситуација. Члеката на жирито играше па […]

Сцена

Маж влета на сцена среде концерт на Бритни Спирс

Концертот на поп принцезата Бритни Спирс во Лас Вегас беше прекинат, откако на сцената втрча маж. Обезбедувањето реагираше со молскавична брзина и мажот бил фрлен на под. – Има ли пиштол?, […]