Хороскоп

Хороскоп

Како заведуваат и освојуваат хороскопските знаци

Овен Тие се родени освојувачи, директни се, штом забележат потенцијален плен веднаш дејствуваат. Не бираат ни место ни време, затоа што се нестрпливи. Шармантен е, отворен постојано ќе ве засмејува, […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 17.05.2013

Овен Забавувајте се и опуштете се. Не се оптеретувајте со работа премногу. Занимавајте се со спорт. Бик Средете го домот и не заборавјте да ги исфрлите непотребните работи. Вложете ги […]

Хороскоп

Неделен љубовен хороскоп за 13.05.2013-19.05.2013

Овен Овните оваа недела ќе успеат да ја подобрат комуникацијата со партнерот. Ќе ги решат недоразбирањата кои ги имале веќе долг период. Слободните припадници може да запознаат интерсна личност на […]